Cześć!
Bardzo Wam dziękuję za tyle miłych słów po opublikowaniu ostatnich kart! ♥ To strasznie napędza mnie do działania i tworzenia 🙂 Na głowie mam teraz pisanie pracy dyplomowej, ale tworzenie dla Was kart jest o wiele lepsze 😀 Mimo to, to chyba ostatnia część grudniowych kart 🙁 Kolejne pojawią się pod koniec grudnia lub w styczniu, już na Nowy Rok 🙂

Alee.. Będą jeszcze świąteczne plakaty! 🙂

Dziś dzielę się z Wami kartami, w których znajdziecie aż 4 niezbędne grudniowe listy! Znajdziecie też kartę z napisami do wycięcia w dowolnym kształcie. Dwie karty z napisami ”pada śnieg” prawie się nie różnią, jednak jedna ma efekt płatków śniegu! A co ważne, są po polsku!

Karty są w kolorach czarnym i złotym, z małym akcentem czerwonego 🙂

 

Pobierz karty:

Podobają Wam się? Jeśli tak to polub Bekografię na facebooku i instagramie! Tam pojawiają się informacje o nowych wpisach!

Jeśli ktoś skorzysta i podzieli się pracą na facebooku czy instagramie, to oznaczcie mnie na zdjęciu/w poście #bekografia . Będzie mi szalenie miło pooglądać wasze prace! 🙂

  • Nie zmieniam wzorów na życzenie. To jedyna ich wersja.
  • Można z nich korzystać dla własnego użytku, a link przekazywać dalej! Aby inni też mieli możliwość ich pobrania. Nie można ich sprzedawać.